Dzień 503 - Trójkąt dla fachowców: Szybko, Tanio, Dobrze. Wybierz dwa z trzech.

Buon Giorno!

Sto dni ciszy, sto dni postoju. Mea Culpa ale jedziemy według wstępnego planu i nie przekroczyliśmy terminu 18 miesięcy jeszcze :) Jeszcze ;) Wiecie jak to działa jak się umawiacie z fachowcami, budżet pomnóż x2, czas na realizację x1,5 :) Jest światełko w tunelu, a w zasadzie jarzeniówki na lakierni, Złomo za chwilę przestanie być złomo bo już jest po matowaniu i zostało pryśnięte podkładem epoksydowym. Dlatego jestem w stanie określić kamień milowy "Otwarcie sezonu" na 4 czerwca. 
Nasi znajomi postanowili się pobrać w tym dniu wobec czego ja postanowiłem że przyjadę, fiatem 126 :)
Dużo roboty zostało ale po lakierowaniu to już tylko taka robota z rodzaju przyjemnych. Dlaczego taka cisza ? Otóż powiększyła nam się rodzina i Najlepsza z Żon w sposób stanowczy wyraża dezaprobatę. 
Ciężko jest lekko żyć. Piwo z kumplami, garaż sam na sam, byznes i praca, mało czasu dla tych latorośli zostaje, no co zrobisz ? Żonie ciężko się tłumaczy. Jako że w naszej rodzinie to ja zawsze stawiam kropkę po ostatnim zdaniu to powiedziałem: Dobrze Kochanie, masz rację. :) Never-ending stoooooryyyyYYYyyyYY.

o\        StoooryyyYYYYyyyyy!

Zachciało mi się reflektorów "Bambino" to trzeba przerabiać.

Moje dziewczyny :)

Kolor prawie się zgadza :) Pierwsza zabawka Marysi.

Spuchłem, nie zaprzeczę, ale rzuciłem palenie. Skutecznie :) Panowie Sajdak kibicują nowemu mistrzowi świata F1. Cóż to był za finał sezonu!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzień 996 - W Ciechocinku, tam gdzie Dom Zdrojowy, Maxi Kaz - rusza na łowy.

Dzień 1026 - Kraków lubi Amerykę.

Dzień 668 - Kiedy nucisz "Plus i minus" w drodze na SKP.